Direk Adrese Gönderim" seçeneği doğrultusunda sipariş verilen ürünler ortalama 6-12 (iş) günü içerisinde adrese teslimatı sağlanmaktadır. Web sitemizde satışı yapılan bazı ürünlerin gümrük ve kargolama işlemlerinin uzamasından dolayı bu sürelerin dışında kalmakt"/> Direk Adrese Gönderim" seçeneği doğrultusunda sipariş verilen ürünler ortalama 6-12 (iş) günü içerisinde adrese teslimatı sağlanmaktadır. Web sitemizde satışı yapılan bazı ürünlerin gümrük ve kargolama işlemlerinin uzamasından dolayı bu sürelerin dışında kalmakt"/>
Menüler
Alışveriş Sepetiniz

Kargolama Yöntemi: Direk Adrese Gönderim Bilgilendirme

Ürün sayfasında; "Kargolama yöntemi > Direk Adrese Gönderim" seçeneği doğrultusunda sipariş verilen ürünler ortalama 6-12 (iş) günü içerisinde adrese teslimatı sağlanmaktadır. Web sitemizde satışı yapılan bazı ürünlerin gümrük ve kargolama işlemlerinin uzamasından dolayı bu sürelerin dışında kalmaktadır. Bu belirtilen ürün grubundaki kargolama işlemleri "Normal gönderim" seçim yapılarak yada ürün sayfasında belirtilmiş sipariş verilen ürünler için ortalama teslimat süresi 7-21 (iş) günü bulabilmektedir. Bu ürün grupları aşağıdaki gibidir.

  • SIM kart özellikli tüm cihazlar
  • Genel olarak Fiyatı 1000 ₺ üzerinde olan ve/veya ürün sayfasında detay belirtilen ve "Direk adrese gönderim" seçeneği sunulan ürünler.
  • Ödeme sayfasında > Ödeme yönetimi olarak "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneği ile oluşturulan siparişler

Yukarıda belirtilen ürün gruplarındaki işlemler için ürün sayfasında belirtilen öngörülen teslimat süreleri geçerli olmayacaktır. Sipariş sonrası tarafınıza kargolama süreci içerisinde detaylı bilgi müşteri temsilcilerimiz tarafından iletilmektedir.

Daha fazla detaylı bilgi için satis@pazarizyon.com yada +908503464912 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Pazarizyon Consumer Service