Menüler
Alışveriş Sepetiniz

Elektronik RSS Feed

03 Oca Hayallerin Ötesinde SIM Kart Destekli Bir Akıllı Saat Böyle Olur.
Pazarizyon 0 501
Hayallerin ötesinde bir akıllı saat ile tanıştırmak istiyoruz. Hayallerin ötesinde çünkü akllı saat teknolojisi geliştikçe bir çok özellikde eklenerek ürünü adeta farklı bir noktaya taşıyor. İşte bu saatlerden biride Kospet'in geliştirdiği Optimus 2. Bu saatti farklı yapan çok özellik mevcut. Bunlardan biri batarya kapasitesi ile ön plana çıkıyor. ..
23 Nis HK1 RBOX R3 Android 11.0 Akıllı TV Kutusu Sınırları Zorluyor!
Pazarizyon 0 726
Android 11.0 ile gelen ve ilk defa 8GB RAM özelliğini kullanılan cihazda yonga seti RK3566 Dört Çekirdekli 64bit Cortex-A55 @ 1.8GHz olarak karşımıa çıkıyor. Dahili hafıza seçenekleriylede yeterli depolama imkanı sunan HK1 RBOX kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmak için tasarlanmış durumda. Güçlü işlemci ve alt yapısıyla adeta diğer tv kutularını ..
29 Oca Akıllı SmartWatch Denilince Akla En İyisi Geliyor: LEMFO LEM7 Smart Akıllı Kol Saati Telefon
Pazarizyon 0 2843
Sınırları zorlayan bir akıllı saat bu! Nasıl mi bakalım hemen;Öncelikle telefonlarda en önemli unsur işlemci ve ram ön plana çıkıyor. Üretici firma burada 2GB RAM ve 16GB Dahili hafızasıyla normal cep telefonlarında olan tüm özellikleri küçük bir saate sığdırmış görünüyor, LEMFO LEM7 üreticisi Android 7.0 işletim sistemiyle uygulama ve hız dengesin..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)