Menüler
Alışveriş Sepetiniz

Ezcap

Eski teyp kasetinizi bir bilgisayar olmadan kolayca MP3'e dönüştürebilirsiniz, sadece bir USB Flash diski (veya SD kartlı USB kart okuyucuyu) takmanız yeterlidir, daha sonra "kayıt" düğmesine basın ve cihaz tüm müzik dosyalarını otomatik olarak MP3 formatında USB Flash diskinize dönüştürerek kaydece..
851,66₺
Portatif USB MP3 Dönüştürücü Kaset Player - Eski Teyp Kasetlerinizi MP3 Formatına Dönüştürün - Tape to Mp3 Conventer Portatif USB MP3 Dönüştürücü Kaset Player - Eski Teyp Kasetlerinizi MP3 Formatına Dönüştürün - Tape to Mp3 Conventer
Çok Satılan -21 %
Pazarizyon indirimli ürünleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor
Kaset - MP3 Dönüştürücü Kasedinizdeki müzikleri bu eski usulle cihazla birlikte gelen kulaklığı sayesinde dinleyebilirsiniz. PC Gerektirmez (Bilgisayarsız Kasetinizi Mp3 e cevirerek flash belleğinize kayıt edebilirsiniz.) Kolay Kullanım Müzik dönüştürme ve oynatma işlemini direk kaset üze..
1.060,19₺ 840,69₺
USB Kaset Player - Eski Teyp Kasetlerinizi MP3 Formatına Dönüşrün - Tape to Mp3 Conventer USB Kaset Player - Eski Teyp Kasetlerinizi MP3 Formatına Dönüşrün - Tape to Mp3 Conventer
Çok Satılan -27 %
Pazarizyon indirimli ürünleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor
DETAY... Eski kasetleriniz için mükemmel bir kaset çalar, MP3 kasetleri açar, ve kasetlerinizi Mp3 formatına dönüştürür. çok kolay kullanım Bağımsız bir kaset çalar olarak kullanılabilir Kulaklık ile birlikte geliyor Başka yerde satılan benzer ürünlere göre 3 kat daha ucuz... GE..
869,22₺ 636,55₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)