Işıklı - Aydınlatan Musluk - Artık Suyunuz Renkli Akacak

Işıklı - Aydınlatan Musluk - Artık Suyunuz Renkli Akacak

40,36₺
Ürün Kodu: 120219024448
Pazarizyon Ödeme Seçenekleri (QR):
 1-3 (iş) günü içerisinde kargoya verilir.
 Ulaşma süresi için: "Nakliye & Teslimat"
  Ürün için WhatsApp hattımızdan bilgi almak için tıklayın!
Kaç tane almak istersiniz?

"Sularınız Artık Daha Renkli"

Renk Değiştiren Işıklı Musluk ile sıradanlıktan kurtulun...

Eski monoton musluklarınızdan sıkılanlar için mükemmel bir fırsat. Sökün eski musluğunuzun kafasını, takın ışıklı musluğu; banyonuz, mutfağınızın havası bir anda değişsin.
Lavabo başında vakit geçirirken, dişimizi fırçalarken hepimizin biraz eğlenceye ihtiyacı olduğu kesin. Lavabonuzu smallville'e çeviren bu süper oyuncak evinize gelen arkadaşlarınıza havanızı atmanız için tasarlanmış.


Nasıl Çalışır
Basitçe,  musluk açılır ve akan suyun debisi ile konnektörler birbirine temas edip devreyi tamamlar ve ışık yanar. Kısacası siz sadece suyu açıyorsunuz ve ürün çalışmaya başlıyor. Suyu kapattığınızda da ürün kendiliğinden kapanıyor.
Musluk ilk açıldığında veya su soğukken ışık Mavi renkte yanarken, sıcaklık 32 dereceye çıktığında Kırmızı ışığa dönerek size suyun ısındığını da haber veriyor.


Montaj Talimatı:
Montajı bir dakikanızı alacak kadar hızlıdır. Sadece filtrenin bulunduğu başlığı musluğunuzun ucundan söküp yerine ışıklı musluğunuzu vidalayacaksınız. Eğer musluğunuzun girişi farklı ise paket içerisinden çıkan 2 adet çeviriciden biri mutlaka musluğunuza uyacaktır. Paket içerisinden çıkacak extra 3 pil ise ileride kullanmak üzere yedek olarak sizlere veriliyor.


Paketin İçeriği:
• Işıklı Musluk
• Süzgeç
• 1 Universal Adaptör

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler