Alışveriş Sepeti
Sayin Misafir Sepetinizde;
0 ürün var.
 
Online Kargo takibi
 
Kategoriler
 
 

Ücretsiz Kargo ve Güvenli Alışveriş
Paypal Ödeme Seçeneği

 
Kargo Şirketleri

 
Yorumlar
S5 - 1.54 inch Nano HD Dokunmatik Ekran Smart Akıllı Kol Saati Telefon - Android 4.04, Dual Core, WIFI, 2MP Kamera, GPS S5 - 1.54 inch Nano HD Dokunmatik Ekran Smart Akıllı Kol Saati Telefon - Android 4.04, Dual Core, WIFI, 2MP Kamera, GPS
5 5 Yıldızlı
gercekten aldığıma değdi, cok tereddutlu satın aldım ama arkadaslar bekled
TN810 Kol Saati Telefon - Kamera, Bluetooth, Java, GPRS, 1.6-inch Dokunmatik Ekran TN810 Kol Saati Telefon - Kamera, Bluetooth, Java, GPRS, 1.6-inch Dokunmatik Ekran
5 5 Yıldızlı
Saatten arama yapılabiliyor mu? Pazarizyon Cevap: Evet yapılabilmektedir...
TN810 Kol Saati Telefon - Kamera, Bluetooth, Java, GPRS, 1.6-inch Dokunmatik Ekran TN810 Kol Saati Telefon - Kamera, Bluetooth, Java, GPRS, 1.6-inch Dokunmatik Ekran
5 5 Yıldızlı
Tl pili kaç saat gidiyor. Pazarizyon Cevap: Kol Saati Telefon kutu içeriğinde
 
Haber Aboneliği
* E-mail Adresiniz
Adınız Soyadınız 
Abone Ol Abonelikten Çık
 

Güvenlik ve Gizlilik

Bu gizlilik ilkeleri Pazarizyon.com tarafından, www.pazarizyon.com web sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının sınırlarının belirtilmesi için hazırlanmıştır.

GİZLİLİK İLKELERİMİZ

Aşağıdaki maddeler www.pazarizyon.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

1. Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi ve detaylar tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle başkaları ile kesinlikle paylaşılmayacaktır. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz, alıcının ad, adres, telefon bilgileri, mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip aramızdaki gizlilik anlaşması ile koruma altındadır.

2.  E-mail adresiniz 3. şahıs veya kurumlarla kesinlikle paylaşılmaz. Sipariş detay bilgileri özel korumalı veritabanımızda özenle saklanmaktadır. www.pazarizyon.com olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

3. Tüm ödemeler Paypal (www.paypal.com) üzerinden 256 bit şifrelenmiş güvenli alanda yapılmaktadır. Banka hesap ve kredi kartı bilgilerinize ekibimiz  dahil kimsenin ulaşması mümkün değildir. Bu tür bilgileriniz sitemiz sunucularında kesinlikle barındırılmamakta ve 256 bit şifrenlenmiş PAYPAL sistemlerinde özenle korunmaktadır. Detaylı bilgi için (https://www.paypal.com/tr/mrb/pal=W9TBB5DTD6QJW) adresini ziyaret edebilirsiniz. Bilgilerinizin bu anlamda ödeme sistemlerinde kullanılmasına itiraz ediyorsanız, lütfen hizmetlerimizi kullanmamanızı önemle rica ederiz.

4. Fiyatların geçerlilik süresi maliyet fiyatlarıyla değişkendir. Bundan dolayı fiyatların değiştirilmezi pazarizyon tarafında saklı tutulur.

5. Pazarizyon; İçerik, fotoğraflar, fiyatları ve kampanyaları haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

DIŞ BAĞLANTILAR

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar olabilir. pazarizyon.com bu dış bağlantılardan ulaşacağınız web sitelerinin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

ÜYE ALICININ GİZLİLİK YÜKÜMLÜLÜĞÜ

Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Pazarizyon.com'a ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

DİP NOT:

Kişisel güvenliğiniz için yukarıdaki uyarı ve bilgileri dikkate almanızı, kullanıcı adı ve şifrenizi 3. şahıslarla paylaşmamanızı Pazarizyon olarak şiddetle tavsiye ederiz.