Alışveriş Sepeti
Sayin Misafir Sepetinizde;
0 ürün var.
 
Online Kargo Takibi
 
Kategoriler
 
 
Markalar
 
PAYPAL GÜVENLİ ÖDEME
Ücretsiz Kargo ve Güvenli Alışveriş
Paypal Ödeme Seçeneği
 
Kargo Şirketleri


 
Yorumlar
GT-1 Android 2.2 Kol Saati Telefon - 2 inch Dokunmatik Ekran (WIFI+2MP Kamera) GT-1 Android 2.2 Kol Saati Telefon - 2 inch Dokunmatik Ekran (WIFI+2MP Kamera)
5 5 Yıldızlı
ben ürün almayı düşünüyorum ama yurtdışından olduğu için ürün gara
Orijinal SHARK Digital LCD Analog Çift Zamanlı Spor Kol Saati - SH041 Orijinal SHARK Digital LCD Analog Çift Zamanlı Spor Kol Saati - SH041
5 5 Yıldızlı
BU SAATTEN HİÇ ALAN YOK MU
VD3 - 1.4 Inch Dokunmatik Ekran Kol Saati Telefon - A-GPS, Bluetooth, Kamera - Radyo VD3 - 1.4 Inch Dokunmatik Ekran Kol Saati Telefon - A-GPS, Bluetooth, Kamera - Radyo
5 5 Yıldızlı
bu üründen 1 adet sipariş vermek istiyorum. fakat iphone 4 ile uyumlu çalı
Uzaktan Kumandalı 3W E27 RGB LED Lamba Ampül - Değişen 16 Renk LED Spot Işık Uzaktan Kumandalı 3W E27 RGB LED Lamba Ampül - Değişen 16 Renk LED Spot Işık
5 5 Yıldızlı
Bundan 20 tane Alırsak Fiyatı Ne olur. Pazarizyon Cevap: Ürün fiyatı 25T
 
Haber Aboneliği
* E-mail Adresiniz
Adınız Soyadınız 
Abone Ol Abonelikten Çık
 

Güvenlik ve Gizlilik

Bu gizlilik ilkeleri Pazarizyon.com tarafından, www.pazarizyon.com web sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının sınırlarının belirtilmesi için hazırlanmıştır.

GİZLİLİK İLKELERİMİZ

Aşağıdaki maddeler www.pazarizyon.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

1. Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi ve detaylar tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle başkaları ile kesinlikle paylaşılmayacaktır. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz, alıcının ad, adres, telefon bilgileri, mesajınız bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip aramızdaki gizlilik anlaşması ile koruma altındadır.

2.  E-mail adresiniz 3. şahıs veya kurumlarla kesinlikle paylaşılmaz. Sipariş detay bilgileri özel korumalı veritabanımızda özenle saklanmaktadır. www.pazarizyon.com olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

3. Tüm ödemeler Paypal (www.paypal.com) üzerinden 256 bit şifrelenmiş güvenli alanda yapılmaktadır. Banka hesap ve kredi kartı bilgilerinize ekibimiz  dahil kimsenin ulaşması mümkün değildir. Bu tür bilgileriniz sitemiz sunucularında kesinlikle barındırılmamakta ve 256 bit şifrenlenmiş PAYPAL sistemlerinde özenle korunmaktadır. Detaylı bilgi için (https://www.paypal.com/tr/mrb/pal=W9TBB5DTD6QJW) adresini ziyaret edebilirsiniz. Bilgilerinizin bu anlamda ödeme sistemlerinde kullanılmasına itiraz ediyorsanız, lütfen hizmetlerimizi kullanmamanızı önemle rica ederiz.

4. Fiyatların geçerlilik süresi maliyet fiyatlarıyla değişkendir. Bundan dolayı fiyatların değiştirilmezi pazarizyon tarafında saklı tutulur.

5. Pazarizyon; İçerik, fotoğraflar, fiyatları ve kampanyaları haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

DIŞ BAĞLANTILAR

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar olabilir. pazarizyon.com bu dış bağlantılardan ulaşacağınız web sitelerinin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

ÜYE ALICININ GİZLİLİK YÜKÜMLÜLÜĞÜ

Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin Pazarizyon.com'a ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

DİP NOT:

Kişisel güvenliğiniz için yukarıdaki uyarı ve bilgileri dikkate almanızı, kullanıcı adı ve şifrenizi 3. şahıslarla paylaşmamanızı Pazarizyon olarak şiddetle tavsiye ederiz.