Menüler
Alışveriş Sepetiniz
Yurtdışında heryıl geleneksel olarak uygulanan 15 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında verilen siparişlerin kargolama işlemleri resmi tatil bitiminde yapılabilecektir. Detaylı bilgi için tıklayın!

Refurbished Cep Telefonları

Refurbished  Cep Telefonları

Refurburbished (Yenilenmiş, Sıfırlanmış) Ürün Nedir? Ne değildir?

"Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler aslında arızalı ürün demek değildir, yurtdışında tüketici hakları çok sağlam olduğundan ürünü satın alan kişi 15 gün ürünü kullanıp daha sonra keyfe keder aleti iade edebilmektedir. Ama 1 gün ama 20 gün ne kadar kullandıysa bu farketmemektedir. Hatta hiç on-off tuşuna dahi basılmadan makine iade edilese bile üretici firma o cihazı refurbished ya da strech-dent olarak satışa sunmaktadır. Bunun yanında ayrıca kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir.

- Refurbished ürünle sıfır ürünleri nasıl ayırt edebiliriz?

Refurbished ürünler satılırken bilindiği gibi sıfırlanmış diye satılır. Genellikle orijinal kutusunda gelmektedir, orijinal kutusu deforme olmuş kutularda da gelebilmektedir. Ancak sadece burasından anlamazsınız. Bunun dışında bu tip telefonları ayırtetmeniz oldukca güçtür.

- Refurbished'in dezavantajı nedir?

Ürünün kullanırken sıfırdan farkı yoktur. Sıfırın çıkarabileceği sorunlar ile aynı oranda sorun çıkarır.

 

YAKINDA ÇOOK UCUZ FİYATLARLA MARKA REFURBISHED CEP TELEFON SATIŞI BAŞLAYACAKTIR...

Bu kategoride ürün bulunamadı.