1080P HD Kablosuz Wifi Masa Lambası Gizli Kamera - P2P Spy Masa Lambası, Hareket Algılama, Uzaktan Kontrol

1080P HD Kablosuz Wifi Masa Lambası Gizli Kamera - P2P Spy Masa Lambası, Hareket Algılama, Uzaktan Kontrol

495,72₺
Ürün Kodu: 170808024515
Pazarizyon Ödeme Seçenekleri (QR):
 1-3 (iş) günü içerisinde kargoya verilir.
 Ulaşma süresi için: "Nakliye & Teslimat"
  Ürün için WhatsApp hattımızdan bilgi almak için tıklayın!
Kaç tane almak istersiniz?

Genel Özellikler
1.Bu Wi-Fi Kamera Masa Lambası, Masa Lambası, Gece Görüşüyle ​​gözetleme kamerası, Uygulama / İstemcide Gerçek Zamanlı Video Görüntüleme ve İzleme, Hareket Algılama Hareketi ve İki Yönlü Ses de dahil olmak üzere çok fonksiyonlu özelliklere sahiptir.
2. WiFi bağlantısını destekler. Uygulamadaki gerçek zamanlı videoyu izleyebilir ve odanızı istediğiniz zaman ve her yerde izleyebilirsiniz. Çözünürlüğü, videoların ve resimlerin en iyi kalitesini elde edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
3. Hareket algılama, sesli alarm ve E-posta alarmını destekler. Hareket algılama etkinleştirildiğinde, izlediği alan içinde hareket algılanırsa cihaz videoyu otomatik olarak kaydeder.
4.Kablonun parlaklığı, ayrıca, Karanlık ortamdaki IR gece görüş ışıklarıyla videonun ve görüntünün kalitesini ve ışığın yumuşaklığını sağlayan App'da ayarlanabilir. Ayarlamak ve kullanmak kolaydır. Adım adım yapmak için basit kullanım kılavuzunu izleyin.
5.Bir yönlü sesi destekler. Uygulamada ses alıp gönderebilirsiniz. Metal tutacağı 14 inç uzunluğunda ve gereksiniminizi karşılamak için 360 derece döndürülebilmesini sağlayan uygun esnekliğe sahiptir. Ayrıca, metal parıltılı hoş görünümlüdür.

Güzel Wi-Fi Kamera Masa Lambası
Bu Wi-Fi Kamera Masa Lambası, Masa Lambası, Gece Görüşüyle ​​gözlem kamera, Uygulama / İstemcide Gerçek Zamanlı Video Görüntüleme ve İzleme, Hareket Algılama Hareketi ve İki Yönlü Ses gibi çok fonksiyonlu özelliklere sahiptir.

Wi-Fi bağlantısı ve canlı video uzaktan görüntüleme
WiFi bağlantısını destekler. Uygulamadaki gerçek zamanlı videoyu izleyebilir ve odanızı istediğiniz zaman ve her yerde izleyebilirsiniz. Ayrıca, IP kamera istemcisindeki canlı videoları izleyebilirsiniz (Windowspowered cihazlarını destekler). Çözünürlüğü, videoların ve resimlerin en iyi kalitesini elde edecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

IR gece görüş ışıkları
Lambanın parlaklığı, ayrıca, Karanlık ortamda IR gece görüş ışıklarıyla videoların ve görüntülerin kalitesini ve ışığın yumuşaklığını sağlayan işlemler App yazılımı üzerinden telefonunuzdan ve/veyatabletinizden ayarlanabilir.

Iki yönlü ses
İki yönlü sesi destekler. Uygulamada ses alıp gönderebilirsiniz. Metal tutacağı 14 inç uzunluğunda ve gereksiniminizi karşılamak için 360 derece döndürülebilmesini sağlayan uygun esnekliğe sahiptir. Ayrıca, metal parıltılı hoş görünümlüdür.

Kolay kurulum ve kullanım
Adım adım yapmak için basit kullanım kılavuzunu izleyin. Müşteri memnuniyeti en üst önceliğimizdir. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Paket içeriği:
1 x Wi-Fi Kamera Masa Lambası
1 x Adaptör
1 x Kompakt Disk
1 x Kullanım Kılavuzu (ing.)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler